Phonak Naída Paradise

سمعک های پرقدرت Naída  سالهاست که برای افرادی که کم شنوایی شدید تا عمیق دارند تجویز می شوند. آخرین نسل سمعک های Naída ، Paradise است. فوناک در Naída ، ترکیبی از صدای پرقدرت و قابلیت اتصالات جهانی را کنار هم گذاشته تا کاربران بتوانند به واسطه دستگاه شنوایی با محیط پیرامون ارتباط برقرار کنند.

 Naída با به کارگیری چیپ پردازشی PRISM صدا را با کیفیت و شفافیت زیاد به گوش کاربر می رساند. همچنین الگوریتم تجویزی جدید APD 2.0، امکان انعطاف پذیری بیشتر حین تنظیم سمعک، و طبیعی تر بودن صدا را فراهم می آورد.

چهارمین نسل برنامه Autosense OS، طراحی شده تا با قابلیت افزایش صدای گفتار در محیط های آرام و مدار حذف نویز پویا، رضایت کاربران را از صدای سمعک چندبرابر کند. مدار SoundRecover 2 نیز در این سمعک ها وجود دارد تا صداهای با فرکانس زیر را قابل شنیدن کند.

این سمعک ها هم مثل نسل Marvel می توانند مستقیما به دستگاه های بلوتوثی متصل شوند، با این تفاوت که در این سمعک ها امکان جفت شدن با 8 دستگاه و اتصال همزمان به دو تلفن همراه وجود دارد. علاوه بر این اپلیکیشن myPhonak می تواند تلفن همراه فرد را به ریموت کنترل تبدیل کند و امکان تنظیم ولوم و برنامه ها سمعک را به کاربر بدهد.

Naída Paradise در مدل قدرتی UP و چهار سطح عملکردی (30, 50, 70, 90) معرفی شده است تا توقعات کاربران با کم شنوایی شدید تا عمیق را متحول کند.