شرکت ندا سمعک آشنا (سهامی خاص) در سال 1382 به ثبت رسیده و تا به امروز در زمینه واردات و توزیع سمعک و لوازم کمک شنوایی فعالیت داشته است. این شرکت در فروردین ماه سال 1383 به طور رسمی به عنوان نماینده رسمی و انحصاری کمپانی فوناک سوئیس معرفی شده است و محصولات این کمپانی را در سراسر ایران توزیع می کند و همچنین گارانتی و خدمات کلیه محصولات فوناک را در ایران تضمین می نماید. شرکت ندا سمعک آشنا در طول دوره فعالیت خود چندین بار در لیست بهترین و فعال ترین نمایندگان فوناک در سراسر دنیا قرار گرفته است. این شرکت همواره متعهد بوده است تا کلیه محصولات ارایه شده در کمپانی مادر را به سرعت و همزمان با ارایه آنها در دنیا، در ایران نیز عرضه نماید تا امکان استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای هم وطنان عزیز فراهم شود.

ندا سمعک آشنا با حضور پرسنل متخصص، آموزش دیده و مجرب و با بهره مندی از لابراتواری مجهز جهت ساخت قالب سمعک ها و خدمات پس از فروش و تعمیرات، سعی دارد ارائه گر خدمات مطلوبی باشد.

خدمات این شرکت فقط مختص کارشناسان محترم شنوایی شناس می باشد و سیاست های شرکت مبتنی بر توزیع عمده محصولات است. لذا مصرف کنندگان محترم جهت تهیه سمعک و لوازم جانبی آنها بایستی به دفاتر مجاز و معتبر ارزیابی شنوایی مراجعه کنند. همچنین دفتر ارزیابی شنوایی آشنا، دفتر مرکزی فروش محصولات فوناک و وابسته به این شرکت است.