جدیدترین محصولات فوناک، مجموعه ای حیرت آور از سمعک ها با نام Phonak Marvel هستند که انتظارات کاربران سمعک را متحول خواهند کرد. این سمعک ها با تمرکز بر دریافت کامل و شفاف اصوات و دارا بودن امکان اتصال مستقیم به هر نوع تلفن هوشمند، تلویزیون و دیگر منابع بلوتوثی، معنایی تازه به ”ارتباطات بی سیم“ بخشیده اند.

دو قابلیت منحصر به فرد و فوق العاده این مجموعه امکان اتصال مستقیم با بلوتوث انواع تلفن همراه اعم از اندروید یا iOS و  همچنین مکالمه با تفلن از طریق سمعک ها درست مشابه هندزفری می باشد. در حین مکالمه تلفنی صدای پشت خط از طریق بلوتوث به سمعک ها می رسد و صدای کاربر سمعک نیز از طریق میکروفن خود سمعک دریافت شده و بلوتوثی به تلفن ارسال می شود. در نتیجه کاربر سمعک می تواند تا چند متر از گوشی موبایل خود فاصله داشته باشد.

علاوه بر این سمعک های  Audéo Marvel می توانند بدون نیاز به اتصال یک گیرنده، سیگنال های میکروفن Roger را به صورت مستقیم دریافت کنند و کاربران بدون نگرانی از بزرگ و بد شکل شدن سمعک و یا گم شدن قطعه متصل به سمعک از مزایای سیستم های Roger که جایگزین سیستم های اف ام هستند، بهره مند خواهند شد.

در حال حاضر فقط مدل های RIC این مجموعه با نام Phonak Audéo Marvel در ایران عرضه شده اند. مدل های پشت گوشی و داخل گوشی این نسل در دنیا به تازگی وارد بازار شده اند و به زودی در ایران نیز قابل ارایه می شوند.