فوناک  پیشتاز در خلاقیت و فناوری

جدیدترین محصولات فوناک، مجموعه ای حیرت آور از سمعک ها با نام Paradise هستند. در این مجموعه سمعک هایی ارائـه شده اند که تجربه شنیدن بینظیری برای کاربران فراهم آورده است. با عرضه این محصولات، امکانات و قابلیت های نسل پیشین،Marvel، تکمیل شده و تجربه ای بس دلچسب تر و جذاب تر برای مصرف کنندگان فراهم خواهد شد.

در پارادایز چه قابلیت هایی اضافه شده است؟

AutoSense OS 4.0

برنامه اتوماتیک در سمعک های پارادایز به ورژن 4 ارتقا پیدا کرده و تغییراتی نیـز در فرمول تنظیمی پیش فرض ارایه کرده تا سمعک در محیط های صوتی مختلف، بتواند بهتــر از قبل خود را با تغییرات محیط منطبق نمایــد. تطبیق بهتــر با محیـط یعنی تجربه خــوشایندتر کاربران و این خود یعنی ارتقا سلامت روانی و اجتماعی فرد.

Connectivity

مشابه نسل قبل، این سمعک ها نیز می توانند بدون واسطه و رابط، با دستگاههای اندرویدی و iOS ارتباط برقرار کنند و برای تلفن همراه نقش هندزفری داشته باشند. با این تفاوت که اینک در ایــن نسل، سمعــک ها ظرفیت پذیرش دستگاههای بلوتووثی بیشتری را دارند. سمعک های پارادایز می توانند با 8 منبع بلوتوثی Pair شوند و هم زمان به 2 دستگاه تلفن همراه متصل باشند. این ویژگی بخصوص برای کاربرانی که دو دستگاه تلفن همراه دارند (اغلب یکی کاری و دیگری شخصی) بسیار مطلوب و محبوب است.

Motion Seneor

سمعک ها به طور معمول با اضافه شدن مقداری نویز در محیط صوتی، به صورت اتوماتیک در حالت دایرکشنال قرار می گیرند و دایرکشنالیتی با زوایای مختلف بسته به مدل سمعک، سیگنال روبرو را نسبت به طرفین و پشت سر، افزایش می دهد. حال اگر در چنین محیطی کاربر در حال قدم زدن در کنار فرد دیگری باشد، برای درک بهتر گفتار ناچار است مدام به سمت فرد کناری برگردد تا منبع سیگنال در زاویه دایرکشنالیتی قرار بگیرد.

اما  Mosion Sensor با استفاده از حسگرهای حرکتی، متوجه حرکت کاربر می شود و طور اتوماتیک دایرکشنالیتی سمعک را به حالت Omni در می آورد. با ایستادن و ثابت شدن کاربر، مجددا دایرکشنالیتی فعال شده تا سیگنال روبرو برتری یابد.

“توجه داشته باشید این قابلیت فقط در سمعک های قابل شارژ  در سطح 50 به بالا وجود دارد”

معمولا در هر نسل اولین محصولی که ارایه می شود Audéo یا محصول RIC گروه است. در این نسل هم اولین گروه Audéo ها هستند که در چهار سطح کیفیتی (در ایران دو سطح عرضه می گردد) و سه مدل عرضه شده است؛ یک مدل قابل شارژ و دو مدل باتری دار

محصول بعدی ارائه شده در این نسل، Naída است در قدرت UP. سمعکی که چشم انتظاران آن بسیارند.Naída P-UP با باتری 675 مناسب کم شنوایی های شدید تا عمیق می باشد و امکانات ارتباطی بلوتوثی را نیز برای این گروه از کاربران فراهم کرده است.

خبر خوب دیگر در مورد نسل Paradise این است که در این مجموعه، CROS نیز خواهیم داشت. این سیستم برای کسانی که یک گوش غیر قابل تقویت دارند طراحی شده است. CROS در دو مدل -یک مدل شارژی و یک مدل باتری دار- عرضه خواهد شد و در سال جدید میلادی قابل سفارش گذاری است.