آیا می دانید که . . .؟

   آیا می دانید که ...؟

  فوناک با اتکا به قدرت واحد تحقیق و توسعه و توجه به آسایش و رضایت کاربران، همواره از سردمداران ارائه تکنولوژی های برتر بوده و در هر بازه زمانی، به لحاظ بسیاری از خصوصیات قدرتی و کیفیتی از قویترین و منحصر بفردترین ویژگی ها برخوردار است.

از میان ویژگی های بسیار مطلوب و منحصر بفرد فوناک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  آیا می دانید که ...؟

· ... سمعک Audeo MINI با حجم تنها 810 میلی متر مکعب، کوچکترین سمعک پشت گوشی جهان است.

· ... مدلهای MH2O و Naida S CRT از نسل جدید Spice+ با دارا بودن IP (شاخص بین المللی سنجش میزان نفوذپذیری نسبت به آب و گرد و غبار) معادل 67، ضد آب ترین سمعک های جهان بوده و می توانند مواجهه با آب را تا 30 دقیقه و تا عمق 1 متری تحمل کنند. از جمله ویژگی های منحصربفرد فوناک، ارائه سمعک های ضد آب در تمام سطوح قیمتی می‌باشد.

· ... فوناک اولین کمپانی است که به چالش لزوم قابل شنیدن کردن فرکانسهای بالا با روشی به جز افزایش پهنای باند فرکانسی و یا جابجایی فرکانسی پی برده و با روشی استثنایی در ارائه ویژگی منحصر بفرد SoundRecover (تراکم غیرخطی فرکانسی) این ویژگی را در کلیه محصولات نسل های پردازشی CORE و SPICE+ عرضه کرده است.

· ... SoundRecover تنها ویژگی پردازشی با بهره گیری از تراکم فرکانسی غیرخطی است و آنچه تحت این عنوان، توسط سایر کمپانی‌های تولیدکننده سمعک عرضه می شود، شیوه های به روز شده ای از افزایش پهنای باند یا جابجایی فرکانسی است. بدیهی است تلاش سایر کمپانی ها برای ورود به این عرصه، نشانگر اهمیت و سودمندی بالای این ویژگی است.

· ... سمعک های پرطرفدار  Naida در مدل UP با حداکثر بهره 82 و حداکثر خروجی 142 دسی بل و با بهره گیری از ویژگی منحصر بفرد SoundRecover، قویترین سمعک های BTE در نوع خود هستند.

· ... سمعک های CIC فوناک با امکان بهره گیری از رسیورهای Super power و حداکثر بهره 70 و حداکثر خروجی 130 دسی‌بل به نحوی طراحی شده اند که هیچ سمعک CIC قوی تری از آنها وجود ندارد.

· ... StereoZoom قابلیتی است که به طور خاص برای گفتگوی رو در رو در یک محیط بسیار شلوغ و نویزی طراحی شده است. این ویژگی، منحصرا در سمعک های نسل SPICE+ فوناک وجود داشته و در آرایش دو گوشی عملکرد دارد.

· ... ZoomControl ویژگی منحصربفرد دیگری است که فوناک در اختیار کاربران می گذارد تا شنوایی خود را به هر جهت دلخواه متمرکز کنند. این ویژگی در نسل SPICE+ به شکل اتوماتیک درآمده و به صورت خودکار جهت گفتار را پیدا می کند. (autoZoomControl).

· ... فوناک تنها کمپانی است که برای انواع مختلف سمعک ها و دستگاههای کاشت حلزون، گیرنده های اف ام ویژه همان سمعک‌ و دستگاه کاشت را عرضه می کند.

· ... فوناک تنها کمپانی است که سیستم های اف ام داینامیک یا پویا را ارائه کرده است. این نوع جدید از سیستم های اف ام با برخورداری از نوعی پیشرفته از هوشمندی و حساسیت به نویز، در هر لحظه نویز محیط را اندازه گیری کرده و سطح صدای گوینده را همواره به میزان 20 – 15 دسی بل بالاتر از سطح نویز نگه می دارند.

· ... نرم افزار Target تنها نرم افزاری است که درکنار تنظیمات دقیق و پیشرفته، امکان ذخیره تاریخچه ادیوگرامی بیماران را نیز دارا است.

  

تاريخ تنظيم: دوشنبه 22 خرداد ماه 1391