Phonak Vitus

فوناک مفتخر است که با ارائه دو گروه محصول Phonak Vitus و Phonak Vitus+ ، طیف سمعک های نسل پردازشی Belong را تکمیل کرده و مزایای این نسل تکنولوژیکی را به طبقه Basic نیز آورده است.

هر دو خانواده Vitus و Vitus+ عملکرد شنوایی اثبات شده ای دارند و با دارا بودن امکانات تنظیمی بالا، به کارشناس شنوایی شما این امکان را می دهند که به راحتی کیفیت صدای مطلوب و مورد نظر شما را تامین نماید.

Phonak Vitus+ – مجموعه کامل تری است شامل یک مدل RIC ، سه مدل پشت گوشی و سه مدل داخل گوشی که علاوه بر تنوع مدل دارای عملکرد اتوماتیک نیز هست تا در محیط های مختلف بتواند خود را با تغییرات محیط منطبق کند. SoundRecover دیگر قابلیت این گروه است که نقش خود را در دریافت اصوات فرکانس بالا اثبات کرده است. محصولات این گروه 6 کاناله هستند.

Phonak Vitus – دارای سه مدل سمعک پشت گوشی با طراحی مدرن و سطوح قدرتی مختلف است که می تواند شنوایی قابل اطمینانی را برای کم شنوایی های ملایم تا عمیق فراهم نماید. محصولات این گروه 4 کاناله هستند.

برخی ویژگی های مشترک هر دو خانواده عبارتند از؛

  • بهره مندی از قوی ترین مدار حذف فیدبک
  • جهت داری میکروفن ها
  • مقاومت مدل های پشت گوشی نسبت به آب و رطوبت
  • سازگاری با سیستم های Roger

این دو گروه  هر کدام یک مدل UP، مناسب برای کم شنوایی شدید تا عمیق، دارند. بنابراین اگر به دنبال سمعکی برای این میزان کم شنوایی هستید Vitus UP و Vitus+ UP نیز جز گزینه های شما خواهند بود. این سمعک ها نیز مثل انواع Naída نسبت به آب و رطوبت مقاومند و می توانند انتخاب خوبی برای کودکان نیز باشند.