Phonak Naída B

فوناک، از سال 1978 میلادی که اولین سمعک پاور خود را عرضه کرد، تا به امروز در هر نسل تکنولوژیکی خود محصولی برای کم شنوایی های شدید تا عمیق ارائه داده است تا این گروه از کم شنوایان را به درک کامل از محیط صوتی نزدیک تر کند. اینک با تکمیل سیستم پردازشی Belong، نسل پنجم Naída  ها با ظرفیت پردازشی بالاتر و امکاناتی بیشتر در دسترس شما قرار گرفته است. این سمعـــک ها در چهـــار سطح قیمتی کیفیتی مختـلف (30-50-70-90) و دو مدل قدرتی SP و UP ارائه می شوند.

برخی امکانات و ویژگی های این سمعک ها:

Adaptive Phonak Digital Contrast

این فرمول تنظیمی جدید فوناک، Attack time و Release time آهسته تری در حالات و عملکردهای مختلف سمعک فراهم می کند

تا نشانه های بیشتری از منحنی پوش گفتار در اختیار کاربر قرار بگیرد.

استفاده از این فرمول می تواند برای کسانی که درک گفتارشان ضعیف است

و یا به واسطه استفاده از سمعک های آنالوگ پذیرش خوبی از فرمولهای تراکمی مرسوم ندارند، مفید باشد.

SoundRecover2

اولین و تنها مدار تطبیقی تراکم فرکانسی است که با قابل شنیدن کردن فرکانس های بالا درک گفتار بهتری برای کاربران فراهم می آورد و به صورت هوشمند و اتوماتیک میزان این تراکم را بر اساس محتوای فرکانسی سیگنال ورودی تعیین می نماید.

Binaural Voice Stream Technology

تکنولوژی که سمعک ها را قادر می سازد در ارتباط بی سیم با سمعک گوش مقابل پردازش کامل تری از صدا انجام داده و قابلیت هایی از جمله پردازش گفتار در 360 درجه، تلفن دو گوشی و یا پردازش گفتار در محیط بسیار شلوغ و پر سروصدا را امکان پذیر می کند.

Naída های این نسل نسبت به آنچه از نسل های گذشته در ذهن دارید، حدود 25 درصد باریک تر طراحی شده و در پوسته آنها الیاف شیشه به کار رفته است که ضریب نفوذ آلودگی و گرد و غبار را به حداقل می رساند.