تجهیزات ارتباطی

 

ComPilot

رابطی است جهت برقراری ارتباط سمعک ها  با لوازم صوتی – تصویری از طریق بلوتوث. ComPilot می تواند با هشت منبع بلوتوثی مثل موبایل یا لپ تاپ یا تلویزیون ارتباط برقرار کند. در این حالت منبع بلوتوثی، سیگنال صوتی را از طریق بلوتوث به این رابط می فرستد و سپس ComPilot این امواج را به سیگنال های قابل شناسایی توسط سمعک تبدیل کرده و به سمعک ارسال می کند. در صورت استفاده دو گوشی از سمعک، اصوات رسیده به  ComPilot به صورت استریو و دو گوشی شنیده می شوند. این دستگاه دی عین حال یک ریموت کنترل نیز در درون خود دارد که می تواند تغییرات ولوم یا برنامه سمعک را انجام دهد.
ComPilot Air II
 
این دستگاه درست مشابه ComPilot یک رابط بلوتوثی است؛ با همان قابلیت ها و همان کارایی. با این تفاوت که برای کسانی طراحی شده که دوست ندارند چیزی در گردنشان آویخته شود. این دستگاه گیره کوچکی دارد که می تواند آن را به یقه لباس، لبه جیب و غیره متصل کند.
TVLink


TVLink مبدلی است که تلویزیون های معمولی را به منابع صوتی  بلوتوثی تبدیل می کند. انتقال سیگنال از تلویزیون به رابط بلوتوثی و  سمعک، با کمترین تاخیر ممکن و با کیفیت استریو اتفاق می افتد و راه اندازی ساده و یک مرحله ای  TVLink آن را در مدت کمتر از 60 ثانیه آماده استفاده می کند. TVLink S مدل جدید آن و سازگار با ComPilot می باشد.RemoteMic


جدیدترین محصول از لوازم جانبی فوناک یک میکروفن بی سیم به نام RemoteMic است. این ابزار راه حل ساده ای برای مکالمات دو نفره در محیط های بسیار پر سروصداست. چنانچه طرف صحبت فرد کم شنوا، این میکروفن ظریف را استفاده کند، فرد به راحتی می تواند در حالی که به گوینده نگاه نمی کند و یا از وی فاصله دارد، صحبت های او را بشنود. اساس کار این دستگاه بلوتوثی است و در ترکیب با ComPilot اصوات گفتاری را به سمعک های فرد کم شنوا می رساند.