Phonak Audéo Marvel

جدیدترین محصولات فوناک، مجموعه ای حیرت آور از سمعک های RIC با نام Phonak Audéo Marvel هستند که انتظارات کاربران سمعک را متحول خواهند کرد. این سمعک ها با تمرکز بر دریافت کامل و شفاف اصوات و دارا بودن امکان اتصال مستقیم به هر نوع تلفن هوشمند، تلویزیون و دیگر منابع بلوتوثی، معنایی تازه به ”ارتباطات بی سیم“ بخشیده اند.
با معرفی Audéo Marvel فوناک سومین نسل برنامه Autosense OS را معرفی کرده است که با استفاده از هوش مصنوعی مدارات، برنامه ها و امکانات مختلف را با یکدیگر ترکیب می کند تا محیط را شناسایی کرده و به صورت اتوماتیک خود را بیش از پیش با آن تطبیق دهد.
سمعک های Marvel دو مدل قابل شارژ نیز دارند که همچون Rechargeable های قبلی فوناک، از باتری های یون لیتیومی استفاده می کنند. این نوع باتری ها سریع شارژ می شوند و دوام خوبی دارند. Marvel های قابل شارژ بلافاصله پس از خروج از شارژر، روشن و آماده استفاده اند.
اتصال مستقیم و بدون رابط به منابع بلوتوثی، یکی دیگر از قابلیت های این سمعک هاست. تلفن های هوشمند (اندروید یا iOS ) و حتی تلفن های بلوتوثی قدیمی به راحتی می توانند به سمعک های Marvel متصل شوند. TV Connector نیز ابزار ظریف و ساده ای است که برای دریافت مستقیم سیگنال از تلویزیون یا دستگاههای صوتی فاقد بلوتوث، امکانات این سمعک ها را تکمیل می کند.
پردازش دوگوشی اصوات مبتنی بر تکنولوژی Binaural VoiceStream کل پهنای باند ادیو را بین دو سمعک تبادل می کند و امکاناتی مثل StereoZoom ، Speech in 360° و DuoPhone را در اختیار کاربر می گذارد. به علاوه سیگنال های بلوتوثی نیز به صورت استریو و دو گوشی دریافت می شوند. 
خانواده Audéo Marvel در چهار سطح قیمتی و کیفیتی مختلف (30-50-70-90)، در حال حاضر دارای 5 مدل است و به زودی مدل های پشت گوشی، این مجموعه بینظیر را تکمیل خواهند کرد.