Phonak Virto V
سمعک های داخل گوشی نسل جدید
Venture ،  نتیجه تلاش این کمپانی در به چالش کشیدن محدودیت های تکنولوژی و ارائه راه حل های خلاقانه در صنعت شنوایی است. فوناک در این سیستم پردازشی با ایجاد تغییراتی در ساختار چیپ و امواج مورد استفاده در ارتباطات بی سیم و بلوتوثی، مصرف انرژی را تا 30% کاهش داده است.
در این نسل پردازشی به کلیه سمعک های داخل گوشی Phonak Virto V گفته می شود که دارای مدل های مختلف در اندازه ها و قدرت های متفاوت است. این سمعک ها در 4 سطح قیمتی-کیفیتی مختلف (90-70-50-30) عرضه می شوند. به علاوه در این نسل، مدل هایی که دارای قابلیت های بی سیم و بلوتوثی هستند، کوچکتر شده اند.برخی از ویژگی های این نسل پردازشی از سمعک ها عبارتند از:
AutoSense OS : که برنامه اتوماتیک این نسل از سمعک هاست و از ترکیب حداکثر 7 برنامه استفاده می کند تا صدای سمعک را بر تغییرات صوتی محیط، منطبق کند. برنامه هایی مخصوص محیط های اکویی، مخصوص ماشین و همچنین مخصوص شنیدن موسیقی در بین این 7 برنامه وجود دارد.
Tinnitus Balance : در تمام محصولات این نسل مدار مخصوصی جهت تولید نویز و چوشش وزوز گوش وجود دارد.
Binaural Voice Stream Technology : تکنولوژی که سمعک ها را قادر می سازد در ارتباط بی سیم با سمعک گوش مقابل پردازش کامل تری از صدا انجام داده و قابلیت هایی از جمله پردازش گفتار در 360 درجه، تلفن دو گوشی و یا پردازش گفتار در محیط بسیار شلوغ و پر سروصدا را امکان پذیر می کند.