ریموت کنترل ها

myPilot 

این دستگاه در حقیقت یک ریموت کنترل دو سویه است که هم می تواند اطلاعات و دستورات را به سمعک بفرستد و هم می تواند اطلاعات را از سمعک دریافت کند. بدین معنی که در نقش ریموت کنترل، دستور تغییر ولوم یا برنامه را به سمعک ارسال می کند و در نقش دریافت کننده اطلاعات، برنامه یا ولوم فعلی سمعک و حتی وضعیت باتری و شماره سریال را نمایش می دهد.این اتاق فرمان کوچک، LCD رنگی دارد و به امکانات تنظیم ساعت و تاریخ و همچنین ساعت زنگدار مجهز است. این وسیله با تمام سمعک هایی که قابلیت های بی سیم و بلوتوثی دارند، سازگار است.

 

KeyPilot

KeyPilot یک ریموت کنترل ظریف است که به شکل جا کلیدی طراحی شده است. در صورت داشتن دو سمعک، KeyPilot دستورات تغییر ولوم یا برنامه را به صورت دو گوشی اعمال می کند. این ریموت کنترل دو رنگ دارد و جلد آن به انتخاب کاربر قابل تعویض است.

Pilot One

Pilot One ریموت کنترلی است که به طور خاص برای سمعک های گروه Spice Generation ارائه شده است.Pilot One بر ضروریات تاکید می کند و به گونه ای طراحی شده که حداکثر کارایی و راحتی کار را فراهم کند.سادگی هوشمندانه و طراحی ارگونامیک این دستگاه موجب شده که Pilot One ریموت کنترلی پرطرفدار باشد.