Roger Touchscreen Mic:


Roger touchscreen Mic جدیدترین میکروفن در مجموعه Roger است که برای  مقاصد آموزشی طراحی شده است. استفاده از صفحه نمایش لمسی و چراغ های نشانگر ویژه، استفاده از این محصول را برای معلم، والدین کودکان کم شنوا و حتی خود کودک، بسیار آسان می کند. این میکروفن می تواند در گردن آویخته شود، در زمان فعالیت های گروهی روی میز قرار بگیرد و یا توسط فرد کم شنوا به سمت منبع صوتی گرفته شود.


Roger inspiro:

میکروفنی با دوام است که برای معلمان و مربیان کودکان کم شنوا طراحی شده و در هزاران کلاس درس در سراسر دنیا به کار گرفته شده است. این میکروفن به راحتی و با یک کلیلک، با گیرنده ارتباط برقرار می کند و منوهای ساده آن استفاده از این دستگاه را برای معلمان آسان و رضایت بخش کرده است. این میکروفن برای کودکان و مقاصد آموزشی توصیه شده است.Roger Pen:

Roger Pen میکروفن ظریفی است که در قالب یک قلم طراحی شده و با داشتن سیستم چند میکروفنی و قابلیت اتصال به منابع بلوتوثی، شنیدن در محیط پر سر و صدا را تسهیل کرده و استفاده از تلفن همراه، تلویزیون و یا دیگر منابع مالتی مدیا را لذت بخش می کند. کاربرد این میکروفن برای نوجوانان، جوانان و بزرگسالان فعال و اجتماعی توصیه شده است.